У Посольстві України в США вшанували пам'ять Небесної сотні

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


У Посольстві України в США вшанували пам'ять Небесної сотні

Звертаючись до гостей дипустанови в цей особливий день, Посол України в США Валерій Чалий наголосив, що як на Майдані в листопаді 2013 - лютому 2014, так і сьогодні наша головна сила та запорука перемоги – в нашій єдності та надійній взаємній підтримці.
Меморіальний захід, який відбувся 19 лютого, мав благодійний характер, та був активно підтриманий присутніми.
Кошти, що вдалося зібрати протягом цього вечора, будуть спрямовані в Україну як адресна медична допомога. У т.ч. на матеріал для складної нейрохірургічної операції одному із важкопоранених бійців АТО. Партнером Посольства зі збору коштів та підготовки благодійного заходу виступила волонтерська організація українців США United Help Ukraine, а також український музичний дует «Гердан».
Серед запрошених гостей Посольства був американський кінорежисер Деміан Колодій, який представив свою документальну стрічку про Революцію Гідності «Воля або смерть», та американські архітектори Меріам Гусевич і Джозеф Баррік, які презентували свій проект «Сузір’я», що зайняв третє місце в рамках міжнародного конкурсу «Територія Гідності» - вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні та подій Революції Гідності.
На завершенні офіційного заходу відбулася церемонія запалення лампадок на честь загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО.

Більше фото: http://on.fb.me/1TwFLY1

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.