В Голлівуді акторки створили рух «Time’s Up» для захисту проти...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


В Голлівуді акторки створили рух «Time’s Up» для захисту проти...

The New York Times
До «Time’s Up» вже приєдналися близько 300 учасниць.

Як пише The New York Times, рух заснував власний фонд, в якому вже зібрано 13 мільйонів доларів. Ці кошти будуть направлятися на надання правової допомоги менш захищеним жінкам, які зазнали сексуальних домагань, а також на внесення змін до законодавства з метою запровадити покарання для компаній, які толерують домагання на робочому місці й використовують спеціальні угоди про нерозголошення аби замовчувати подібні випадки.


До руху «Time’s Up» зокрема придналися акторки Ешлі Джад (Ashley Judd), Єва Лонгорія (Eva Longoria), Наталі Портман (Natalie Portman), Емма Стоун (Emma Stone), Різ Уізерспун (Reese Witherspoon) і продюсерка Шонда Раймс (Shonda Rhimes). Рух підтримали й Тіна Тчен (Tina Tchen), яка працювала керівницею штабу колишньої першої леді Мішель Обами, голова правління Universal Pictures Донна Ленглі (Donna Langley) та адвокат Ніна Шоу (Nina L. Shaw).


Окрім того. Учасниці руху планують також боротися за рівну репрезентацію жінок і чоловіків у керівництві студіями та акторськими агентствами.


Нагадаємо, раніше журнал Time вибрав персоною року «порушників мовчання», які наважилися відкрито говорити про сексуальні домагання, в тому числі й в Голлівуді

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.