Кліп на пісню Jingle Bells українською набрав понад 1 млн переглядів на...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Кліп на пісню Jingle Bells українською набрав понад 1 млн переглядів на...

скріншот Youtube
Нещодавно відеокліп на пісню Jingle Bells українською мовою у виконанні гурту «Шпилясті кобзарі» набрав понад один мільйон переглядів на відеохостингу YouTube.

Це помітило «Радіо Свобода», а сам кліп був опублікований на YouTube ще 31 грудня 2015 року.


Відому різдвяну пісню переклала українською поетеса Оксана Боровець, яка займається проектом розвитку бренду бандури в Україні Bandura Style. У відео зняли 6 безпритульних собак, яким завдяки цьому вдалося знайти господарів.«Ми вважаємо, що у ці новорічні дні варто спрямувати увагу на щось більше, окрім позитиву та святкового настрою. Слова пісні: "Ми зичимо усім – дорослим і малим – у цю казкову світлу ніч знайти свій теплий дім" для нас втілилися у конкретному завданні допомогти безпритульним песикам», – цитують пані Боровець у описі до відео.


Колоритну пісню записали за один день, а змонтували – за три. Автором аранжування української версії Jingle Bells виступив Ярослав Джусь.


«За період різдвяних свят відео розлетілося по всьому світу: в Канаді, США, Німеччині та інших країнах, де живуть українці. Я радий, що задум втілився і нам вдалося донести ідею не лише того, що новорічний хіт зазвучав тепер і українською, а й підтримати безпритульних цуценят», – каже про відео Володимир Вікарчук, учасник гурту «Шпилясті кобзарі».


Jingle Bells (буквально «Передзвін дзвіночків») – одна з найвідоміших різдвяних пісень світу, написана понад 150 років тому. Цю пісню виконували оркестр Ґвена Міллера, Барбара Стрейсенд, Бінґ Кросбі й багато інших. Пісня у виконанні «Шпилястих кобзарів» – не єдина інтерпретація цієї пісні українською мовою. Відомою також є версія Jingle Bells у варіанті гурту OT VINTA.


Нагадаємо, нещодавно Youtube повідомив, що серед музичних відео в Україні в 2017 році найбільше всього переглядів зібрала пісня «Тает лед» гурту «Гриби». А серед не музичних відео українці найчастіше дивились 62-гу серію мультфільму «Маша и Медведь» – «Спи, моя радость, усни!».

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.