Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»

Merriam-Webster
Словник Merriam-Webster у своєму акаунті в Twitter оголосив словом року «фемінізм».

Укладачі американського словника зазначили, що в 2017 році це слово увійшло до топу найчастіше читаних визначень. «Загальне збільшення кількості запитів щодо цього слова вказує нам, що люди цікавляться цим словом. А конкретні піки в динаміці запитів навіть пояснюють нам чому», - йдеться на сайті словника.


Так, під час Жіночого маршу в січні цього року кількість запитів за словом «фемінізм» різко зросла. Іншого разу подібна динаміка виникла, коли радниця президента США Келіенн Конвей (Kellyanne Conway) заявила, що не вважає себе феміністкою. Також інтерес до «фемінізму» виникав на тлі популярності серіалу «Розповідь служниці» (The Handmaid's Tale) та виходу стрічки «Диво-жінка» (Wonder Woman).


Нещодавній інтерес до слова був зумовлений викриттям культури насильства та переслідування, спровокованого розслідуванням щодо американського продюсера Гарві Вайншетйна.


Merriam-Webster пропонує наступні тлумачення слова «фемінізм»: «теорія політичної, економічної та соціальної рівності статей» та «організована діяльність на користь прав та інтересів жінок».


Нагадаємо, раніше цього року видавництво Collins визнало «словом року» термін «Fake news» (фейкові новини).

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.