Креативники створили сайт Troll Tax, який перетворює твіти з тролінгом...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Креативники створили сайт Troll Tax, який перетворює твіти з тролінгом...

TrollTax
Американські креативні агентства Baldwin& та Hunter S. & Thompson створили сайт Troll Tax.

За задумом, їх проект прагне перетворити прояви ненависті в мережі на акти благодійності. Принцип дії сайту такий: користувач має скопіювати посилання на твіт троля, вставити його у рядок на сайті Troll Tax й після цього обрати організацію, на користь якої він хоче зробити пожертвування. Після цього троль отримає повідомлення, з якого він дізнається, що його коментар спонукав інших до благодійності.Joel the Troll - Troll Tax from Troll Tax on Vimeo.


«Тролі своїми коментарями відволікають нас від важливих проблем. Давайте повернемо цю енергію в протилежне русло й будемо робити пожертвування на їх честь», - йдеться на сайті.


Згідно з відкритою статистикою на Troll Tax, найбільше пожертвувань спонукав робити акаунт @realDonaldTrump, який належить президенту США Дональду Трампу. На другому місці - його син, @DonaldJTrumpJr. А найбільш охоче люди надсилають гроші Центру планування батьківства та Міжнародному центру для журналістів (ICFJ). Суми пожертвувань, щоправда, поки невеликі - Дональд Трамп спонукав користувачів віддати на благодійність всього $195 (це найбільша сума).


Раніше увагу на цькування у Twitter звернув ізраїльсько-німецький сатирик та художник Шахак Шапіра. Він намалював образливі твіти перед офісом Twitter в Гамбурзі. Художник розповів, що протягом півроку він відправив адміністрації Twitter більше 300 скарг, однак отримав лише дев'ять відповідей з відмовою видаляти пости «що не порушують правила» спільноти Twitter. Пізніше деякі твіти все ж видалили, але без будь-якого сповіщення, що суперечить правилам соцмережі.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.