В Китаї встановили світовий рекорд авіашоу з дронами

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


В Китаї встановили світовий рекорд авіашоу з дронами

Newsgd.com
Під час економічного форуму Fortune Global Forum 2017 в китайському місті Гуанчжоу організатори провели шоу з використанням 1180 дронів.

При цьому всіма дронами керував один оператор, повідомляє Asia Times. Для цього був розроблений спеціальний пульт, який передавав на дрони необхідні інструкції. Також дрони могли координувати між собою маршрути і геопозіцію.


Загальна маса платформ, піднятих у повітря, становила близько тони. Усі дрони були оснащені різнокольоровими лампами для світлового шоу, яке тривало 8 хвилин.


Попередній рекорд авіашоу з дронами також був встановлений у Гуанчжоу: тоді в небо запустили 1000 дронів.Нагадаємо, у Великобританії чоловік випадково посадив дрон на найбільший корабель британського флоту «Королева Єлизавета». Міноборони Великобританії потім ініціювало розслідування щодо дірок у безпеці на авіаносці.Також цього року у США військовим дозволили збивати дрони, якщо вони несуть загрозу. Дрони, які порушуватимуть безпілотну зону навколо військових баз, можуть бути «примусово відключені, знищені та відстежені», залежно від обставин. До цього операторів дронів, які порушували межі безпілотних зон, могли лише оштрафувати чи засудити до тюремного ув'язнення.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.