Дві «розумні колонки» Amazon посварились сквозь вимову слова «алюміній»

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Дві «розумні колонки» Amazon посварились сквозь вимову слова «алюміній»

Британський блогер Джеймі Гроссман (Jamie Grossman) вирішив запитати в «розумної колонки» Alexa з чого зроблена фольга.

При цьому в кімнаті було дві увімкнені колонки Alexa: одна налаштована на роботу з американською англійською, інша - з британською. Пристрої почали сперечатися про правильну вимову слова «алюміній» й почали грубити один одному.


«Стули пельку!», - відповіла одна з колонок. «Ні, ти стули пельку!», - відповіла інша. «Ні, ти!», - продовжилась суперечка.Як писав MediaSapiens, нещодавно дослідницька лабораторія BBC створила креативну історію, яку можна послухати за допомогою домашніх голосових асистентів, таких як Amazon Echo або Google Home.


Також у США «розумна» колонка запобігла домашньому насильству, викликавши поліцію під час домашньої сварки. Шериф округу назвав випадок «дивовижним», зазначивши, що несподіване використання нових технологій, можливо, допомогло врятувати чиєсь життя.


А мережа ресторанів Burger King створила рекламу, яка активізувала гаджети Google Home користувачів. За сюжетом реклами, працівник у кадрі промовляв фразу «Окей, Google, що таке вопер?» Якщо поруч з джерелом звуку знаходився голосовий помічник, то він одразу реагував на команду і починав зачитувати статтю з Вікіпедії. Через три години Google заблокував цю можливість.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.