Трамп-молодший вів таємну переписку з Wikileaks напередодні виборів...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Трамп-молодший вів таємну переписку з Wikileaks напередодні виборів...

NBC Washington
Анонімне джерело надало журналу The Atlantic переписку Дональда Трампа-молодшого й Wikileaks в особистому чаті у Twitter.

Сам Трамп-молодший вважає, що переписку журналістам вибірково злив один з розслідувальних комітетів Конгресу. «Як іронічно!», - написав він, виклавши далі три пости зі скріншотами обмінів повідомленнями з Wikileaks.


Переписка почалася 20 вересня 2016 року з повідомлення Wikileaks. Сайт попередив Трампа-молодшого про те, що невдовзі буде запущений ресурс з даними про зв'язок Дональда Трампа з Володимиром Путіним. Трамп-молодший відповів, що він не знає, хто стоїть за цим ресурсом, але поцікавиться цим питанням, й подякував Wikileaks.


3 жовтня Wikileaks попросив Трампа-молодшого публічно прокоментувати слова Гілларі Клінтон про те, що простіше було б атакувати Джуліана Ассанжа з безпілотника. Той відповів, що слова Клінтон вже були прокоментовані і натомість просить розповісти, який злив інформації про Клінтон Wikileaks анонсували в своєму твіттері. Сайт не відповідає на це питання. З наступних скріншотів видно, що Wikileaks продовжує писати Трампу-молодшому, але той нічого не відповідає. В одному з повідомлень Wikileaks пропонує синові президента подумати над призначенням Джуліана Ассанжа послом Австралії в США.


Раніше американський журнал Time зробив старшого сина президента США головним героєм свого номеру через викриття його зв’язків з Росією, про які стало відомо з опублікованого ним у Twitter листування. На свої сторінці у Twitter старший син очільника США оприлюднив електронні листи, з яких стало відомо, що у 2016 році він погодився поговорити з юристом з Росії щодо «засекреченої інформації дуже високого рівня», здатної скомпроментувати суперницю Дональда Трампа (Donald Trump) у президентських виборах Гілларі Клінтон (Hillary Clinton).


Сам Трамп зазначив, що опублікував листування тому, що прагне «до повної відкритості».

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.