Стівен Хокінг відкрив доступ до своєї дисертації й «поклав» сайт...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Стівен Хокінг відкрив доступ до своєї дисертації й «поклав» сайт...

Stephen Hawking
Відомий фізик-теоретик Стівен Хокінг (Stephen Hawking) відкрив доступ до своєї докторської дисертації, але сайт Кембриджського університету не витримав напливу бажаючих її прочитати.

Доступ до дисертації вчений відкрив 23 жовтня й через добу в роботі сайту університету трапився збій. Цю працю він написав у 23 роки й вона присвячена розширенню Всесвіту та причинам утворення галактик.


«Роблячи мою кандидатську дисертацію відкритою, я сподіваюся надихнути людей по всьому світу, щоб вони подивилися на зірки, а не вниз на ноги», - написав вчений. До цього її можна було прочитати тільки в бібліотеці Кембриджського університету або ж замовити цифрову версію за 65 фунтів стерлінгів.


Після того, як дисертацію Хокінга виклали в онлайн, за перші 12 годин її почитали або завантажили близько 60 тисяч людей. Для порівняння, інші наукові праці на сайті університету збирають близько 100 переглядів за місяць. Переглянути дисертацію вченого можна за цим посиланням.


Стівен Хокінг відкрив доступ до своєї дисертації й «поклав» сайт...


Кембриджський університет оголосив про відкритий доступ до праці Стівена Хокінга в Twitter в рамках Тижня відкритого космосу.


Раніше колишній професор Стенфорда і нинішній інженер Google Марк Левой створив сайт, на якому виклав повні навчальні матеріали для курсу з фотографії, який він викладав 5 разів в Стенфорді і один раз в Google.


Також MediaSapiens писав про те, що Массачусетський технологічний інститут виклав у вільний доступ більше 2000 тисяч своїх курсів із безлічі предметів.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.