5 найбільших американських кіностудій показуватимуть свої фільми на...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


5 найбільших американських кіностудій показуватимуть свої фільми на...

Movies Anywhere
Кінокомпанії Sony Pictures Entertainment, Twentieth Century Fox Film, Universal Pictures, Warner Bros. Entertainment та Disney розміщуватимуть свій контент на одному стрімінговому сервісі Movies Anywhere.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.


Movies Anywhere належить студії Disney, проте діятиме за участі консультаційної ради, до якої ввійдуть представники з усіх п'яти кіностудій.


У новому онлайн-кінотеатрі можна буде як разово переглянути ту чи іншу стрічку, так і придбати її, зберігши в власному профілі для того, щоб переглянути пізніше з будь-якого пристрою.


Наразі Movies Anywhere розпочинає роботу в США, однак заплановано й вихід на міжнародний ринок. Платформа співпрацюватиме й з іншими відеосервісами, зокрема Amazon Video, Google Play та iTunes.


Єдина велика американська кіностудія, яка наразі не приєдналася до стрімінгової платформи, це Paramount. Проте керівництво Movies Anywhere запевняє, що тривають переговори й нова компанія сподівається, що ця студія стане шостою учасницею.


Сервіс уже пропонує понад 7 тисяч стрічок, а також додаткові матеріали до них. Вже запущено підтримку пристроїв Amazon Fire, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Apple iPhone, iPad і iPod touch.


Головним конкурентом нового сервісу, вочевидь, буде Netflix, що вже декілька років є не лише стрімінговим майданчиком, а й виробником відеоконенту: компанія знімає кінофільми, серіали та телепрограми.


Нагадаємо, у серпні компанія Disney оголосила про плани запустити власну стрімінгову платформу. Для цього вона купила розробника стрімінгових сервісів BAMTech. За контрольний пакет акцій (51% і більше) Disney заплатила $ 1,58 мільярда.


Студія Disney також повідомили про припинення співпраці з американським провайдером інтернет-телебачення Netflix.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.