Режисер Мартін Скорсезе запускає онлайн-курси зі створення кінозагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Режисер Мартін Скорсезе запускає онлайн-курси зі створення кіно

Filmspot
Американський кінорежисер, сценарист та продюсер Мартін Скорсезе анонсував онлайн-курси зі створення кіно на платформі MasterClass.

Програма буде складатися з 20 відео, повідомляє Variety. Також студенти зможуть завантажити навчальний посібник й додаткові матеріали. Окрім того, кожен студент зможе записати на відео свої питання до режисера, а той, в свою чергу, відповість на обрані з них. Вартість програми - $90. Попередній прийом заявок на курс вже відкритий.


Скорсезе пообіцяв деконструювати свої фільми і розповісти про свій підхід до кіновиробництва, включаючи уроки сторітелінгу, монтажу та роботи з акторами. «Я у захваті від цього проекту, тому що він дає мені шанс передати мої власні натхнення, досвід, практики», - розповів режисер. Він також додав, що його курс не є жорстким посібником про те, як створювати кіно, а скоріше довідником для молодих людей, які шукають свій власний шлях.


Раніше студія Pixar виклала онлайн безкоштовний курс зі сторітеллінгу. Це вже третій курс, який запускає Pixar для поціновувачів кіновиробництва: раніше студія презентувала курси зі створення персонажів та принципів анімації. Усі курси є частиною ініціативи «Pixar in a Box», яку студія започаткувала в 2015 році.


Також колишній професор Стенфорда і нинішній інженер Google Марк Левой виклав у мережу повні навчальні матеріали для курсу з фотографії, який він викладав 5 разів в Стенфорді і один раз в Google.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.