Музей дизайну Купер-Г'юїт виклав у мережу 200 тисяч оцифрованих експонатів

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Музей дизайну Купер-Г'юїт виклав у мережу 200 тисяч оцифрованих експонатів

Американський Національний музей дизайну Купер-Г'юїт оцифрував і виклав у мережу понад 200 тисяч експонатів зі своєї колекції.

На сайті музею була створена підбірка онлайн-колекцій, поідлених на тематичні підрозділи. Серед них - колекції малюнків, постерів, книжкові обкладинки, архітектурні ескізи, макети й навіть візерунки для шпалер, пише Open Culture. Окрім тематичного пошуку, користувачі можуть подивитися обраний «Об’єкт дня» та проглядати експонати, наприклад, відсортувавши їх за певним кольором.


Музей дизайну Купер-Г'юїт виклав у мережу 200 тисяч оцифрованих експонатівОдна х колекцій музею Купер-Г'юїта - «Японський графічний дизайн».


Музей дизайну Купер-Г'юїт виклав у мережу 200 тисяч оцифрованих експонатів


Експонати музею, відсортовані за червоною кольоровою гамою.


Оцифрувавши 200 тисяч експонатів, музей фактично виклав у мережу 92% від своєї колекції. Як розповіла адміністрація музею, для того, аби перенести експонати в «цифровий вимір», зйомки велися одночасно чотирма камерами. На реалізацію цього задуму знадобилося менше року.Нагадаємо, американський Дослідницький портал Getty виклав онлайн понад 100 тисяч книг про мистецтво, дизайн та архітектуру. Також нещодавно Бібліотека українського мистецтва оцифрувала та виклала в мережу 25 із 30 номерів журналу «Нотатки з мистецтва» (Ukrainian Art Digest), який видавала українська діаспора в США.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.