Prometheus запустить курс з дизайн-мислення

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Prometheus запустить курс з дизайн-мислення

Prometheus
Українська освітня платформа Prometheus відкрила реєстрацію на новий курс «Дизайн-мислення для інновацій».

Навчання розпочнеться 30 жовтня й триватиме 5 тижнів. Реєстрацію на нього вже відкрито за посиланням: prometheus.org.ua/designthinking.


Дизайн-мислення – це успішна та ефективна методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії як Google, Apple, Samsung, IBM, IKEA та інші.


Авторка курсу Джин Лідтка — професорка і викладачка Школи бізнесу Дарден Університету Вірджинії, США. Пані Лідтка є визнаним міжнародним експертом з дизайн-мислення і співавтором таких світових бестселерів як «Проектне мислення для вирішення проблем» і «Думай як дизайнер».


Завдяки курсу усі охочі зможуть побачити дизайн-мислення в дії, дізнатись про його методи, проаналізувати власний спосіб мислення, спробувати застосувати знання на свої персональних викликах і переконатись у дієвості інноваційних рішень, які створюються за допомогою дизайн-мислення.


Курс складається із відео-лекцій, обговорення можливостей і фінального завдання. Модераторами курсу є провідні експерти з дизайн-мислення: Анна Юрченко, Олександр Акименко, Оксана Гошва та Лілія Боровець.


Для слухачів курсу буде створено окремий напрямок для обговорення на форумі та оголошено конкурс із грошовими винагородами.


«Наша ціль – допомогти використовувати інструменти дизайн-мислення для покращення навчального досвіду та створення інновацій в українській освіті», — зазначили в Prometheus.


Курс «Дизайн-мислення для інновацій» є частиною освітнього проекту благодійної організації «Фонд Випускників України» (Alumni Fund Ukraine), яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден, США, на переклад та запуск їхнього курсу. Це перший курс, що був розміщений на платформі Coursera, який перекладено та адаптовано для українських слухачів.


Команда «Фонду Випускників України» додатково проведе для слухачів курсу безкоштовні навчальні події і зустрічі у Києві та Львові. Дізнатися більше про проект та підтримати фінансово наступні освітні проекти тут.


До реалізації старту курсу в Україні долучилося багато доброчинців, волонтерів, та партнерських організацій, зокрема UA:Суспільне Мовлення, Grammarly, kmbs, LvBS, Про.Світ та інші.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.