У Саудівській Аравії модель затримали за неприйнятний дрес-код на відео

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


У Саудівській Аравії модель затримали за неприйнятний дрес-код на відео
Twitter
Поліція Саудівської Аравії затримала модель Халуд через відео у Snapchat, на яких вона була у короткій спідниці, топі і з непокритою головою.

Про це повідомляє The Guardian. Відповідні відеозаписи з’явилися у Snapchat моделі на минулих вихідних. На одних вона гуляє селом Ушакір у провінції Недж. На інших кадрах Халуд (Khulood) у тому ж вбранні ходить пустелею.

Село Ушакір є релігійним домом для багатьох консерваторів, тому дії моделі розцінили як навмисний протест проти правил дрес-коду країни, згідно з якими жінка має носити довгу мантію (абаю), а також покривати голову.

Версії відео розповсюдилися на YouTube, Facebook та Twitter і призвели до дискусії щодо одягу та ставлення до жінок у Саудівській Аравії.

Деякі користувачі інтернет-мережі вимагали суду на моделлю Халуд. Відповідний хештег (#demand the trial of model Khulood) навіть став трендовим у Twitter . Проте знайшлися й ті, хто став на захист моделі та її права носити те, що їй до вподоби. Дехто вказав на той факт, що під час візиту президента США Дональда Трампа до Саудівської Аравії його дружина Меланія та донька Іванка теж вирішили не покривати голову.

Ротна Бегум (Rothna Begum), дослідниця прав жінок на Близькому Сході з організації Human Rights Watch, заявила, що будь-яка спроба заарештувати модель є порушенням її права на свободу вираження поглядів.

Наразі йде розслідування інциденту. Халуд підтвердила, що на відео саме вона, проте зазначила, що його опублікували без її відома. Жінка також повідомила поліції, що її, відповідно до правил країни, супроводжував родич чоловічої статі.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що знімок з оголеною моделлю Playboy Джейлін Кук, на якому вона позує на священній горі Таранакі у Новій Зеландії, обурив маорі. Голова місцевого округу також назвав вчинок моделі недоречним.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.