Фотографиня подала до суду на The Trump Organization за порушення...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Фотографиня подала до суду на The Trump Organization за порушення...
PetaPixel
Американська фотографиня подала позов про порушення авторських прав проти The Trump Organization, звинувачуючи компанію президента США Дональда Трампа у використанні її фотографії без дозволу.

The Trump Organization використала знімок, зроблений фотографинею Джулі Дерманські (Julie Dermansky), на веб-сайті компанії та в Instagram-акаунті @realdonaldtrump. Фото було зроблене на мітингу в січні 2016 року. На ньому зображено п’ятьох жінок у футболках, надписи на який складають гасло «Make America Great Again #Trump» (Зробимо Америку знову великою #Trump). Фото було зареєстровано в Бюро авторських прав у США.

У судовому позові йдеться про те, що The Trump Organization отримала вигоду від публікації роботи Джулі Дерманські без її дозволу, оскільки фото допомогло сформувати імідж організації в інтернеті. Зображення отримало майже 28 000 «лайків», перш ніж його видалили з Instagram.

Також фото стало вірусним в мережі, після того як надпис на футболках жінок відредагували за допомогою графічного редактора, перетворивши на «Make America White Again» (Зробимо Америку знову білою).

Фотографиня вимагає відшкодування збитків у розмірі 150 000 доларів США та вимагає розгляду справи судом присяжних.

Раніше британський фотограф Девід Кіттос (David Kittos) подав до суду на Дональда Трампа молодшого за незаконне використання його фотографії в передвиборчій кампанії.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.