Фотограф Обами зробив фотосесію для президента з «Карткового будинку»

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Фотограф Обами зробив фотосесію для президента з «Карткового будинку»
Автор фото - Піт Соуза, Instagram
Американський фотограф Піт Соуза (Pete Souza), який працював з президентом Бараком Обамою протягом двох президентських термінів, вперше після відставки з Білого дому зробив офіційну фотосесію для нового «президента США».

Про це повідомляє CNN.

Цього разу він працював на президента США Френка Андервуда, головного героя серіалу «Картковий будинок». Соуза знімав «главу держави», роль якого виконує актор Кевін Спейсі, на впізнаваних вашингтонських локаціях. Актор в образі президента США з'являється в метро і на вокзалах, біля пам'ятників культури, заглядає у місцеві ресторани та спілкується зі співгромадянами.

Фотографії стануть частиною промо-кампанії популярної політичної драми. Фотосет приурочений до виходу 5 сезону серіалу. 1 серія з'явиться на Netflix 30 травня.


A push in the right direction.

Допис, поширений Pete Souza (@petesouza) Тра 22, 2017 о 11:13 PDT


The people's president.

Допис, поширений Pete Souza (@petesouza) Тра 22, 2017 о 12:49 PDT


Піт Соуза залишив Білий дім після того, як Барак Обама покинув свій пост у 2016 році. В листопаді 2017 року вийде його книжка «Обама: Інтимний портрет».

Раніше Піт Соуза дав універсальну пораду для кожного, хто в майбутньому працюватиме на його посаді в Білому домі, а саме: заслужити довіру президента і отримати як можна більше доступу в його адміністрації. «Так ви зробите кращі фотографії і це те, чого заслуговує країна. Ви повинні мати довіру і доступ. Якщо ви цього не зробите, ваші фотографії будуть поверхневими», - розповів Соуза.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.