В українських Google Play та App Store недоступний популярний додаток...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


В українських Google Play та App Store недоступний популярний додаток...
itmir.org
Популярний VPN-додаток, що допомагає обійти блокування інтернет-ресурсів з боку провайдерів, Opera VPN, з 18 травня не можуть скачати українські користувачі.

У Google Play та App Store на сторінці додатку повідомляється, що він «недоступний у вашій країні».

У компанії повідомляють про «технічні збої», передає AIN.UA.

При пошуку в магазинах додатків він не відображається. Якщо ж зайти на його сторінку, скориставшись прямим посиланням, то скачування буде заблоковано. Така ситуація з Opera VPN почалася сьогодні вдень.

Днем раніше багато користувачів Google Play скаржилися на нестабільну роботу додатка. Те ж відбувається і в офіційних спільнотах Opera нашого регіону. На одне з повідомлень служба підтримки Opera VPN відповіла: «Через несподівано великий приплив нових користувачів вчора через блокування соціальних мереж в Україні, у нас виникли проблеми з підключенням користувачів. Відтоді проблема була вирішена».

Тим не менш, 18 травня додаток виявився недоступним. На запит редакції AIN.UA в Opera відповіли, що «у них технічні проблеми з VPN-додатком. Вони скоро мають бути вирішені». Чи пов'язано це з підвищенням інтересу з боку українських користувачів, у компанії не уточнили.

Нагадаємо, 15 травня президент Порошенко підписав указ, який вводить в дію економічні санкції та інші обмеження проти російських компаній. Українські провайдери повинні будуть блокувати соціальні мережі ВКонтакте, Однокласники, Mail.ru і сервіси Яндекс. ВКонтакте розіслав українським користувачам інструкцію з обходу блокування. Серед рекомендованих інструментів й додаток Opera VPN.

Раніше «ВКонтакте» розіслав українським користувачам інструкцію з обходу блокування. Серед рекомендованих інструментів й додаток Opera VPN.

Як відомо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких «Аерофлот», соцмережі «Вконтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» тощо.

Указ президента набирає чинності з дня опублікування, тобто сьогодні, 17 травня.

Цим же указом під санкції потрапили 13 іноземних журналістів з Росії, Болгарії, Польщі, Молдови та Німеччини.

Попередні санкції РНБО були запровадежні указом президента № 467/2016 від 17 жовтня 2016 року. Тоді під санкції потрапили 12 журналістів і співробітників ЗМІ, двоє блогерів, чотири російські телеканали і три розробники програмного забезпечення, п’ятеро російських чиновників та семеро діячів ОРДЛО і Криму, дотичних до сфери медіа.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.