"Ощадбанк" виграв суд проти "Сбербанку"

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Київський суд визнав ексклюзивне право українського "Ощадбанку"на використання торговельної марки "Сбербанк". Українську "дочку" "Сбербанка России" позбавили також доменного імені.

"Ощадбанк" виграв суд проти "Сбербанку"

Присутність "Сбербанку" в Україні неодноразово викликала протести громадськості


Господарський суд Києва у вівторок, 18 квітня 2017 року, визнав недійсними десять торговельних марок публічного акціонерного товариства "Сбербанк". Про це повідомила прес-служба державного "Ощадбанку" на своєму сайті.

Згідно з рішенням суду, "Сбербанк" також позбавлено доменного імені sberbank.ua та заборонено використовувати торговельну марку "СБЕРБАНК".

"Ми відстояли законні інтереси "Ощадбанку", а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка "СБЕРБАНК" належить виключно "Державному ощадному банку України" ("Ощадбанку". - Ред.)", - прокоментував рішення суду голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний. Відповідний позов до суду про захист торговельної марки "Сбербанк" Ощадбанк подав ще 15 січня 2016 року.

Нагадаємо, 27 березня російський "Сбербанк" оголосив про продаж своєї української "дочки" консорціуму, у якому беруть участь латвійський банк Norvik Banka і білоруська компанія. Мажоритарним акціонером нового консорціуму став громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв і білоруська компанія, яка належить йому.


Информация предоставлена интернет сайтом "DW"
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.