Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери
Autonomous Space Agency Network
Космічне агентство Autonomous Space Agency Network відправило твіт Дональду Трампу зі стратосфери.

Агентство запустило метеозонд, до якого прикріпило повідомлення: «@realDonaldTrump Look at that, you son of a bitch» (Тільки поглянь на це, ти, покидьок). ASAN процитували відому фразу, яку сказав американський астронавт Едгар Мітчел (Edgar Mitchell), коли вперше побачив землю з космосу. Мітчел також відомий тим, що став шостою людиною, яка ступила на поверхню Місяця. На відео зонд піднімається усе вище над Землею, поки зрештою не досягає стратосфери. Весь цей час на відео видно повідомлення, стилізоване під Twitter.

Агентство ASAN, яке виступає в підтримку незалежних досліджень космосу, назває свій вчинок «першим протестом у космосі». Так його члени вирішили проявити своє незадоволення намірами Дональда Трампа скоротити фінансування діяльності федерального агентства з охорони навколишнього середовища (EPA) і американського космічного агентства NASA. Президент США хоче перенаправити кошти з бюджету на оборону, будівництво стіни на кордоні з Мексикою і депортацію нелегальних мігрантів. Відео з «першим протестом у космосі» набрало вже більше 12 тисяч переглядів на YouTube.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року президент США Дональд Трамп видав указ, який обмежив в'їзду іммігрантів в США. Указ викликав протести тазасудження серед відомих американський компаній та бізнесмнів. Компанія Google навіть створила антикризовий фонд в $4 мільйони через антиімміграційний указ, який співпрацює з чотирма організаціями, які захищають права іммігрантів.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.