Величезний архів NASA з фото і відео досліджень космосу у вільному доступі

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Величезний архів NASA з фото і відео досліджень космосу у вільному доступі
Platforma
Дослідники інтернету знайшли в мережі архів аудіовізуальних матеріалів NASA, пов’язаних з дослідженням космосу. Всі вони знаходяться у вільному доступі.

Наприкінці березня Національна аерокосмічна агенція США запустила пошуковик власним архівом з фото-, відео- та аудіоматеріалами, які накопичились за всю історію досліджень. Зараз в базі більше 140 тис. одиниць різноманітного контенту з 60 різних джерел.

Архів надає доступ до знімків космосу, матеріалів зі створення різноманітних апаратів, їх запусків чи приземлень, а також будь-якої іншої інформації, пов’язаної з дослідженням Всесвіту. Кадри можна відсортувати за популярністю чи датою завантаження в архів. Зараз серед найбільш популярних – фото колосального шторму на Юпітері, Земля з орбіти чи перший американець у відкритому космосі Ед Хіггінз Уайт. Пошук по запиту, наприклад, «Ukraine» дає близько сотні результатів, як-от політ Леоніда Каденюка 1997 року чи вид Керчі з космосу.

До кожної одиниці контенту наводиться коротка дата і коротка історія створення. Всі матеріали знаходяться у вільному доступі, тож кожен може використовувати їх за умови посилання на NASA.

Нагадуємо, що раніше NASA опублікувало знімок Сонця без плям. Цикл активності Сонця триває 11 років, він відзначений двома крайнощами: сонячним максимумом і мінімумом. Сонячні ж плями є темними регіонами активності поверхні Сонця. Кількість сонячних плям є показником активності.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.