Google запроваджує інструмент для ЗМІ, який знаходить образливі...

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Google запроваджує інструмент для ЗМІ, який знаходить образливі...
BetaNews
Компанія Google разом з її дочірнім підприємством Jigsaw запустили нову технологію, яка допоможе онлайн-виданням ідентифікувати образливі коментарі на своїх веб-сайтах.

Як пише Reuters, технологія «Perspective» аналізуватиме коментарі, порівнюючи їх з тими, які раніше були позначені користувачами як ворожі чи образливі або ж змусили їх припинити обговорення. В майбутньому інструмент може бути розширений - «Perspective» можна навчити розпізнавати коментарі, які не стосуються теми або особисту критику щодо користувачів.

Технологію вже протестували на сайті The New York Times. Компанія сподівається випробувати «Perspective» і на сайтах The Guardian та The Economist. Втім, її готові запустити й для платформ на кшатлт Facebook та Twitter, де тролінг може бути серйозною проблемою. Поки що інструмент працює недосконало та доступний лише англійською мовою, але в планах Jigsaw розвивати його далі.

Нагадаємо, Facebook запустила новий проект для журналістів — The Facebook Journalism Project. З його допомогою мережа хоче навчити журналістів подавати новинний контент через засоби Facebook. Згодом соцмережу розкритикували за спробу отримувати таким чином більше унікального контенту від журналістів.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.