Facebook наздоганяє Одноклассники в рейтингу найпопулярніших сайтів уанету

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Facebook наздоганяє Одноклассники в рейтингу найпопулярніших сайтів уанету

Watcher
Компанія Factum Group Ukraine оприлюднила дані щомісячного дослідження української інтернет-аудиторії.

Про це пише Watcher.


Так, за підсумками грудня, трійка лідерів найпопулярніших сайтів уанету не змінилась: за охопленням на десктопах, перше місце посідає Google, друге – YouTube, третє – ВКонтакте. Одноклассники опустились ще на одну сходинку (9-те місце), а Facebook піднявся на 10-те місце.


За охопленням на десктопах та мобільних пристроях (Android), друге місце у ВКонтакте, третє – YouTube, незмінний лідер – Google. Rozetka випередила olx.ua і privatbank.ua і піднялась в рейтингу на 6-ту сходинку.ТОП-25 сайтів уанету за грудень 2016 року from Watcher

До ТОП-25 найпопулярніших сайтів серед українських користувачів мережі потрапили кілька новачків. За охоплення на десктопах – i.ua, instagram.com, bigl.ua, за охопленням на десктопах і мобільних пристроях – i.ua, instagram.com, citrus.ua, segodnya.ua.


З повним списком найвідвідуваніших українцями сайтів у грудні можна ознайомитись тут:Повний рейтинг відвідуваності сайтів у грудні 2016 from Watcher

Раніше MediaSapiens писав про те, що кількість відвідувачів «ВКонтакте» в Україні досягла рекордної позначки - 15 мільйонів на добу.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.