На ВУМ online стартував курс з верифікації в інтернеті

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


На ВУМ online стартував курс з верифікації в інтернеті

VUM
На платформі громадянської освіти ВУМ online стартував новий курс «Верифікація в Інтернеті».

Курс допоможе перевіряти та критично осмислювати потоки інформації, якими перевантажені користувачі інтернету.


Автори курсу:  • Віталій Мороз – медіа-тренер, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна», співзасновник проекту для перевірки інформації Verify. Здобув освіту в Києво-Могилянській Академії та університеті Emerson College в Бостоні.

  • Михайлина Скорик – медіа-тренер, в минулому - головний редактор сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випусковий редактор на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна». Закінчила Інститут журналістики КНУ імені Шевченка та Школу журналістики DFJ в Києво-Могилянській Академії.


«Сьогодні інформація – це інструмент впливу на населення. Перевіряти інформацію є важливим вмінням для свідомого громадянина. Під час курсу викладачі допомагають сформувати практичні навички для перевірки інформації в інтернеті: як розпізнати фейкову інформацію, як перевірити джерело фото та відео матеріалів, як користуватися геолокацією для перевірки місця події, як знайти архівну інформацію про користувачів мережі та багато інших», - йдеться у прес-релізі.


Аудиторія курсу - активні громадяни, що зацікавлені у контролі інформаційного простору, а також журналісти, редактори, інші працівники медіа.


За додатковою інформацією слід звертатись до менеджера з комунікацій ВУМ Марії Меркулової, тел.: +380999240827, e-mail: mariiamrklv@gmail.com.


Відкритий Університет Майдану (ВУМ) – освітня громадянська ініціатива, яка виникла під час «Революції Гідності». Зі сцени на Майдані читали лекції активісти: практики з бізнесу та соціальної сфери, викладачі бізнес шкіл, громадські та культурні активісти.

Информация с интернет-ресурса mediasapiens.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.