Робочий візит Посла України в Італії Є.Перелигіна на Сициліюзагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Робочий візит Посла України в Італії Є.Перелигіна на Сицилію

2-3 лютого ц.р. Посол України в Італії Євген Перелигін відвідав м.Палермо з робочим візитом.

У ході зустрічі Посла Є.Перелигіна з Президентом регіону Сицилія Р.Крочетта та членами сицилійського уряду обговорювалися питання налагодження співробітництва між Сицилією та регіонами України, посилення співпраці в економічній, культурній та освітянській сферах.

Під час спілкування з активістами української громади мм.Трапані та Палермо обговорено широке коло питань співробітництва з Посольством, проблеми українців в цьому регіоні, а також організація виїзних консульських обслуговувань у місті Палермо.

У ході зустрічі з Префектом Палермо Антонеллою Де Міро та групою адвокатів на чолі з головою Спілки адвокатів Палермо Алессандро Паїно обговорювались правові шляхи повернення неповнолітнього громадянина України Олександра Запари, якого незаконно було залишено на території Сицилії влітку 2015 року. До співрозмовників було доведено позицію Української держави щодо необхідності усунення всіх перешкод, які вчиняє громадянка Італії Дж.Чернільяро, використовуючи своє службове становище та особливості судово-процесуальної системи Італії.

Під час перебування в Палермо було відвідано пенітенціарний заклад Палермо, де перебувають під вартою 10 громадян України, членів екіпажу судна «Manzur». Було перевірено умови утримання українських громадян, опрацьовано особливості питань зв’язку з родичами та адвокатського захисту, а також була надана практична консульська допомога.

Робочий візит Посла України в Італії Є.Перелигіна на Сицилію

Робочий візит Посла України в Італії Є.Перелигіна на Сицилію

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.