Посол України в Республіці Словенія М.Бродович зустрівся з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Словенії А.Кантаруттізагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Посол України в Республіці Словенія М.Бродович зустрівся з  Державним секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Словенії А.Кантарутті

Посол України в Республіці Словенія М.Бродович провів зустріч з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Словенії А.Кантарутті з метою обговорення питань активізації двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

Сторони висловили зацікавленість у розвитку двосторонніх відносин, у тому числі у напрямку розширення договірно-правової бази українсько-словенського співробітництва шляхом опрацювання спільних меморандумів про взаєморозуміння між відповідними державними установами України та Словенії.

Окремо під час зустрічі обговорювалися можливості щодо проведення спільних українсько-словенських заходів економічного спрямування.

В ході зустрічі було також обговорено поточну ситуацію на сході України, стан виконання сторонами Мінських домовленостей, питання європейської інтеграції України та хід реформ, які здійснюються в Україні з метою покращення бізнес-клімату.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.