У Катарі відкрито один із найбільших на Близькому Сході морських портів

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


У Катарі відкрито один із найбільших на Близькому Сході морських портів


05 вересня ц.р. Т.в.о. Тимчасового повіреного Посольства України у Державі Катар Максим Субх взяв участь в урочистій церемонії відкриття найбільшого у Катарі морського порту «Хамад», який знаходиться на відстані 70 км. південніше м. Доха.


На інавгурації порту, яка проходила за присутності Еміра Катару шейха Таміма Аль Тані та Прем’єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли Аль Тані, з вітальним словом виступив міністр транспорту Катару Джасім Аль-Сулейти. У своїй промові він коротко навів основні статистичні дані, що характеризують цей сучасний транспортно-логістичний об’єкт, який вважається одним із найбільших на Близькому Сході.


Площа новозбудованого морського терміналу «Хамад» складає 28,5 кв. км, довжина фарватеру – 700 м, а глибина 17 м., що робить його здатним приймати судна будь-якого розміру та тоннажності. Порт може щорічно обробляти до 1,7 млн. контейнерів. Він також оснащений силосними зерносховищами ємкістю до 1 млн. тон, а також ангарами для зберігання автомобілів у кількості до 500 тис. одиниць одночасно.


У порту, за словами глави Мінтрансу Катару, є достатня кількість складських приміщень, де може зберігатись продовольча продукція, якої вистачить для 3 млн. чол. упродовж двох років.


Зазначається, що у липні ц.р. порт обробив 49 тис. контейнерів, прийняв 80 тис. тон продовольства, 5 тис. автомобілів, 74 тис. одиниць крупної рогатої худоби, а також близько 8 тис. тон будматеріалів.


Вартість проекту, який був завершений на 6 місяців раніше очікуваного строку, склала 7,5 млрд. дол. США.


У заході взяли участь політики, урядовці, провідні бізнесмени, глави акредитованих у Катарі дипломатичних місій, члени дипкорпусу, представники ЗМІ.


Маємо надію, що новий морський порт Катару "Хамад" у майбутньому оброблятиме дедалі більшу кількість товарів українського походження.


У Катарі відкрито один із найбільших на Близькому Сході морських портівПовідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.