Діти з України на відпочинку в Молдові

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Діти з України на відпочинку в Молдові

12 серпня понад 130 дітей з України, у тому числі зі східних регіонів, а саме - з міст Вугледар, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, а також з Одеської та Чернівецької областей прибули на відпочинок та оздоровлення у літній табір "Prietenia" ("Дружба") у с.Кошніца, Дубосарського району Молдови.

Урядом Молдови для відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій з України у 2017 році виділено 150 місць на території Молдови і 180 місць у Дитячому реабілітаційному центрі "Сергіївка" (Одеська область).

17 серпня Посол України Іван Гнатишин спільно з керівництвом Дубосарської районної ради, відвідав табір "Prietenia", зустрівся з дітьми, які відпочивають у ньому, та їхніми наставниками. Іван Гнатишин висловив вдячність Уряду Молдови та місцевому керівництву за гостинність, створення належних умов та сприятливої атмосфери для відпочинку і оздоровлення українських дітей.

В ході поїздки Посол провів зустріч з Головою Дубосарського району Григорієм Полічинським та представниками місцевої адміністрації, поінформував їх про ситуацію в Україні, стан та перспективи співробітництва між Україною і Молдовою.

Сторони висловили сподівання на продовження започаткованих традицій, подальший розвиток співробітництва на міжрегіональному рівні, наголосили на зацікавленості в реалізації взаємовигідних інфраструктурних проектів у рамках єврорегіону "Дністер".

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.