У Люблінському університеті ім.М.Кюрі-Склодовської відбулася конференція «Три роки без Криму»

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


У Люблінському університеті ім.М.Кюрі-Склодовської відбулася конференція «Три роки без Криму»

08 червня 2017 року в Люблінському університеті ім.М.Кюрі-Склодовської відбулася конференція «Три роки без Криму, висновки і наслідки». Захід був організований з ініціативи українських студентів, які навчаються в Університеті, При підготовці конференції студентам надавалася інформаційна підтримка ГКУ в Любліні. Модератором виступав студент Університету А.Ряса, доповіді представили заступник декана Факультету політології М.Пєтраш, професор-українознавець В.Бакул, відомий політолог Г.Гіль.

Від Генерального консульства у заході взяли участь консули С.Горбовська та А.Валах. Учасникам була представлена сучасна ситуація на тимчасово окупованій території України - АР Крим, ознайомлено з заходами державної влади України щодо підтримки кримських татар в Україні, переселенців, протидії російській агресії та загальної деокупації півострова.

Консул С.Горбовська дала коротке інтерв’ю «Radio Lublin» з тематики конференції та очікуваного 11 червня 2017 року запровадження безвізового режиму для громадян України до ЄС.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.