У рамках відзначення 700-річчя міста Люблін у святкових заходах беруть участь українські культурні колективи

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


У рамках відзначення 700-річчя міста Люблін у святкових заходах беруть участь українські культурні колективи

За результатами тісного співробітництва Генерального консульства України в Любліні з відділом культури мерії м.Люблін, сприяння української громади, до численних культурних заходів з нагоди відзначення 700-річчя міста Люблін залучаються і українські учасники, що популяризує багатство української культури в Польщі.

27 травня 2017 року в центральному мистецькому залі м.Люблін – Центрі культури відбувся гала-концерт з нагоди 10-річчя проведення фестивалю «Багатокультурний Люблін», в якому взяв участь львівський музичний колектив сучасного фольклору Lemko Bluegrass Band. Українські народні пісні в сучасному аранжуванні викликали бурю оплесків, глядачі з задоволенням підспівували львівським виконавцям.

28 травня 2017 року у православній церкві м.Люблін відбувся святковий концерт хору «Перфектум» з столиці України - м.Києва. Хор був запрошений мером міста Люблін К.Жуком в рамках фестивалю «Багатокультурний Люблін», що свідчить про інтерес польських поцінувачів культури до українського мистецтва. Колективом представлено багатий репертуар старослов’янських церковних мелодій.

22 травня 2017 року у Любліні відзначено 10-річчя культурного Фестивалю імені Бруно Шульца – видатного польського письменника, художника, діяча культури, який народився та майже все життя провів у м.Дрогобич. У Любліні діє Товариство ім.Бруно Шульца під головуванням активного культурного діяча Гжегожа Шефковича.

З нагоди ювілею фестивалю, який кожні два роки проводиться в Дрогобичі за співфінансування Товариства, до Польщі запрошено українську делегацію високого рівня у складі: мера міста Дрогобича Т.Кучми, ректора Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка, професора Н.Скотної та викладацького складу університету.

Гостям з України було організовано зустріч з мером міста Люблін К.Жуком, домовлено про розвиток партнерських відносин міст.

З метою ознайомлення з ходом реформ з децентралізації та міського самоврядування, одним з лідерів якого стало місто Дрогобич, польських колег запрошено здійснити робочий візит до Дрогобича. Від імені ГКУ в Любліні делегацію супроводжувала консул С.Горбовська.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.