У м. Буенос-Айрес відбулося святкування Дня Українизагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


У м. Буенос-Айрес відбулося святкування Дня України

17 жовтня ц.р. біля пам’ятника Тарасу Шевченку в найбільшому парку аргентинської столиці «Трес-де-Фебреро» було проведено традиційний щорічний фестиваль української культури «Буенос-Айрес славить Україну», на якому було представлено низку стендів різних українських організацій в Аргентині, у тому числі стенд Посольства, з виробами традиційних українських ремесел, національним вбранням, стравами української кухні, книгами та брошурами про Україну. Велику зацікавленість у гостей свята викликали майстер-класи з писанкарства, вишивки, петриківського розпису та української мови, проведені досвідченими майстрами з числа української громади.

У концертній програмі, що відбулась на спеціально встановленій великій сцені, взяли участь ансамблі українського народного танцю, а також співаки та музиканти із числа представників української громади різних регіонів Аргентини. Тисячі аргентинців та гостей аргентинської столиці, а також представники дипломатичного корпусу, що відвідали свято, мали змогу насолодитися чудовими виступами художніх колективів, які продемонстрували усе багатство та різноманіття української музичної культури.

У ході заходу до всіх присутніх з промовами звернулися Посол України в Аргентині Юрій Дюдін, Голова Української центральної репрезентації в Аргентині Петро Лилик, Голова Федерації іноземних громад в Аргентині Хуан Сарафян, а також Секретар з питань прав людини та культурного плюралізму Уряду Автономного міста Буенос-Айрес Клаудіо Аврух. У своєму виступі Посол Ю.Дюдін висловив щиру вдячність представникам усіх організацій української громади в Аргентині за збереження культурних та мистецьких традицій своїх предків, за пропагування та поширення української культури на аргентинській землі.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.