Урочистості заходи з нагоди Дня Соборності України

www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Урочистості заходи з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2017 року Генконсульством спільно з Українським Товариством організовано та проведено урочистості заходи з нагоди Дня Соборності України в місті Люблін.

Відповідно до програми заходу на православній частині люблінського цвинтаря біля пам’ятника на честь воїнів армії Української Народної Республіки відбулася Панахида за душі борців за волю України та молебень за Україну, яку очолив Високопреосвященніший Православний Архієпископ Люблинський і Холмський Авель.

В урочистостях взяли участь Генеральний консул ГК України в Любліні В.М. Павлюк, консули Ю.Л. Кучерявий та А.В. Валах, Голова Українського Товариства Г. Купріянович, Голова Товариства «Спільне коріння» З. Войчеховський, військовослужбовці української частини українсько-польсько-литовської бригади м. Люблін на чолі з її командуючим складом, представники Президента міста Люблін, Воєводи та Маршалка Люблінського воєводства, прикордонної служби РП, духовенства, української громади, українські учні та студенти та науковці.

Серед присутніх з промовами виступили, зокрема, Високопреосвященніший Православний Архієпископ Люблинський і Холмський Авель, Голова Українського Товариства Г. Купріянович, Повноважний представник Люблінського воєводського управління з питань національних меншин М. Кухарек, від імені маршалка Люблінського воєводства - А. Міскур, заступник Президента міста Люблін А. Шимчик тощо.

До могили борців за волю України від імені Генконсульства України в Любліні, воєводських та місцевих органів влади, української громади були покладені вінки та квіти.

В рамках другої – культурної складової заходу у Коронному Трибуналі м. Люблін до присутніх з привітальним словом звернувся Генеральний консул В.М. Павлюк, з історичною доповіддю виступив Голова Фонду міжнародної солідарності професор К. Становський, оголошені вітання з боку вищезазначених представників адміністрації міста.

У фінальній частині святкувань зібрання привітав зі святом хор православної Парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Кальникові під диригуванням А. Ямрози.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua
иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.