Стаття Посла України в Бразилії у виданні «Gazeta do Povo» Україна і міжнародне співтовариствозагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Стаття Посла України в Бразилії у виданні «Gazeta do Povo» Україна і міжнародне співтовариство

24 серпня український народ відзначає важливе свято: День незалежності нашої країни. У цей день в 1991 році Верховна Рада (Парламент) тогочасної Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила Декларацію про незалежність України, яка призвела до появи сучасної Української держави.

Проголошення Незалежності завершило багатовікову боротьбу заради того, щоб українці мали свою державу і могли вільно розвивати національну культуру, ставши членами міжнародного співтовариства.

Національна Незалежність надала людям особисті права і свободи, покладаючи кінець радянській тоталітарній і пригнічуючій системі. Створення нової суверенної України проходило одночасно зі зміцненням демократії і побудовою соціально-орієнтованої ринкової економіки.

Україна здійснила значний внесок у зміцнення миру і міжнародної безпеки, будучи першою країною в світі, яка добровільно відмовилася від потужного ядерного арсеналу, успадкованого від Радянського Союзу. За два десятиліття, ми були активними учасниками практично усіх основних міжнародних миротворчих місій.

Головною стратегічною метою України є вступ до Європейського Союзу в якості повноправного члена. Ця мета визначає як зовнішньополітичні зусилля, так і внутрішні реформи і соціально-економічну політику, вже запроваджену в країні. Великим досягненням у питанні європейської інтеграції стала Угода про асоціацію України з ЄС – яка, серед іншого, передбачає функціонування Зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року.

На жаль, на даний момент Україна вимушена відкласти свої мрії про забезпечення економічного зростання та розвитку через терористичну агресію сусідньої країни, яка заперечує реалізацію цієї мрії. Через свої неоімперіалістичні зазіхання, вона хоче позбавити український народ свободи, суверенітету і права на вибір.

На щастя, Україна має багатомільйонну громаду українських патріотів у світі, які завжди активно просувають співпрацю між своєю історичною батьківщиною і країнами їхнього нинішнього проживання. Нащадки українців в Бразилії, кількість яких на даний час дорівнює понад півмільйона осіб - більшість з яких проживають в Парані, цього ж дня святкують Національний день української громади Бразилії. Українська громада протягом 124 років з дня прибуття до Бразилії, зробила важливий внесок у культуру, традиції і бразильський економічний розвиток, вшановуючи та підносячи повагу до нашої країни. Прикладом тому є те, що українська писанка стала символом гордості Парани і успішної інтеграції українців до бразильського суспільства.

Посол України в Бразилії Ростислав Троненко.

Джерело: http://www.gazetadopovo.com.br/opiniao/artigos/a-ucrania-e-a-comunidade-internacional-dfomw9e40moen5lzy20k8o5hs

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.