8 листопада 2016 року Посол України Андрій Бешта зустрівся з Головою Торгово-промислової палати Таїланду Ісарою Вонгкусолкітом.загрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


8 листопада 2016 року Посол України Андрій Бешта зустрівся з Головою Торгово-промислової  палати Таїланду Ісарою Вонгкусолкітом.

Враховуючи, що основну частку українського експорту до Королівства сьогодні становить продукція агропромислового комплексу Посол інформував керівництво ТПП Таїланду також про високий промисловий та науково-технічний потенціал України та перспективність налагодження співпраці у сферах транспортної інфраструктури, аерокосмічній, літакобудуванні, енергетиці, IT тощо.

У контексті обговорення інвестиційної співпраці між обома країнами Посол поінформував про створення Урядом України у жовтні ц.р. Офісу із залучення та підтримки інвестицій, який надаватиме сприяння в реалізації іноземних інвестиційних проектів, а також передав на розгляд тайського бізнесу перелік близько 300 об‘єктів, підготовлених до приватизації Урядом України у 2016-2017 роках.

Було домовлено, що одним з перспективних шляхів налагодження контактів та взаємовигідної співпраці між представниками бізнесу могла б стати організація у 2017 році українсько-тайського бізнес-форуму на базі ТПП Таїланду.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.