Посол України в Угорщині Любов Непоп здійснила візит до м. Дебрецензагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Посол України в Угорщині Любов Непоп здійснила візит до м. Дебрецен

23 вересня 2016 р. Посол України в Угорщині Любов Непоп здійснила візит до м. Дебрецен.

У рамках візиту відбулася зустріч з мером міста др. Ласло Паппом, в ході якої були обговорені перспективи співробітництва з українськими регіонами та проведення українсько-угорського бізнес-форуму в Дебрецені наприкінці листопада ц.р. Мер поінформував Посла про розвиток міста і проекти, які реалізовуються в рамках існуючих програм. Посол, у свою чергу, зупинилася на можливостях розширення взаємодії як в економічній, так і в освітній сферах.

Л.Непоп виступила з лекцією перед студентами кафедри політології гуманітарного факультету Дебреценського університету, в якій висвітлила питання протидії російській агресії в контексті виконання Мінських домовленостей та зусиль з деокупації Криму і Севастополя. Окремий наголос був зроблений на нелегітимності новобраної Державної Думи РФ, вибори до якої були проведені і на території тимчасово окупованого Криму. Посол поінформувала студентів про хід реформ в Україні, а також про стан і перспективи розвитку українсько-угорських відносин. «Спілкування зі студентами для мене є особливо важливим, адже за Вами – майбутнє як вашої країни, так і двосторонніх відносин з Україною та доля Європи загалом», - наголосила Посол.

У рамках зустрічі Л.Непоп з представниками бізнес-кіл області Хайду-Бігар та керівництвом Торговельно-промислової палати області були обговорені конкретні можливості посилення співробітництва у сфері сільського господарства, машинобудування, туризму, фармакології.

Посол також дала інтерв’ю місцевому телебаченню «Телебачення Дебрецена».

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.