1 вересня ц.р. у м.Бішкек відбулося урочисте прийняття з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.загрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


1 вересня  ц.р. у м.Бішкек відбулося урочисте прийняття з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

1 вересня ц.р. у м.Бішкек відбулося урочисте прийняття з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

У заході взяли участь представники органів державної влади Киргизької Республіки, дипломатичного корпусу, акредитованого в м.Бішкек, політичних, наукових, культурних та ділових кіл, засобів масової інформації країни перебування, а також української громади Киргизстану.

У своїй промові Посол України М.Дорошенко поінформував присутніх про історичні події українського державотворення та наголосив, що Україна буде і надалі протистояти російській агресії.

«…Проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року стало закономірним результатом історичного розвитку нашої країни. Це спільна перемога багатьох поколінь українців, які боролися та гинули за нашу національну ідентичність.

Ось уже два роки як Україна протистоїть російській агресії. Український народ ніколи не визнає правомірність окупації Криму і Донбасу та буде боротися до кінця за відновлення суверенітету і територіальної цілісності. Наша Незалежність – не декларативна, а реальна цінність, і ми готові її захищати.

Грубе порушення Росією основоположних норм та принципів міжнародного права ставить під загрозу міжнародну безпеку, особливо на пострадянському просторі. Доки Росія не повернулася на демократичний шлях розвитку, доки її мучитимуть фантомні болі російської і радянської імперій, доки вона не відмовилась від використання сили для просування своїх інтересів, жодна республіка колишнього СРСР не може бути впевнена у завтрашньому дні та вважати свою незалежність доконаним фактом…».

Під час урочистого прийняття гості мали нагоду ознайомитися з фотовиставкою історичних документів, які були надані Центральним державним історичним архівом України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.