Візит Посла України до м.Флоренціязагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Візит Посла України до м.Флоренція

23 квітня 2015 р. відбувся робочий візит Надзвичайного і Повноважного Посла України в Італійській Республіці Євгена Перелигіна до Флоренції. У рамках візиту Посол України провів зустрічі з Мером Флоренції Даріо Нарделла, Префектом Луїджі Варратта та Президентом Союзу промисловців Флоренції Сімоне Беттіні.

Під час зустрічей обговорювалися шляхи інтенсифікації співробітництва Києва та Флоренції, між якими існують давні побратимські відносини. Презентуючи економічний та культурний потенціал міста, мер Флоренції висловив зацікавленість у налагодженні прямої співпраці з українськими підприємницькими колами. У свою чергу, Посол України висловив сподівання, що запланована участь мера Києва восени ц.р. у світовому форумі мерів у Флоренції стане важливим кроком на шляху розвитку відносин між побратимськими містами в різних сферах взаємного інтересу.

Крім цього, були обговорені питання перших результатів адміністративно-територіальної реформи в Італії та можливість застосування цього досвіду в Україні.

Обговорюючи питання української громади міста, флорентійські високопосадовці надали високу оцінку внеску української громади Флоренції у соціально-економічний розвиток міста.

Візит Посла України до м.Флоренція
Візит Посла України до м.Флоренція

Візит Посла України до м.Флоренція
Візит Посла України до м.Флоренція

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.