Посол Іван Гнатишин зустрівся з керівниками організацій українців Молдовизагрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Посол Іван Гнатишин зустрівся з керівниками організацій українців Молдови

20 квітня відбулася робоча зустріч Посла І.Гнатишина з керівниками організацій українців Молдови, в ході якої їх було поінформовано про внутрішньополітичну ситуацію в Україні, основні завдання нового Уряду, пріоритети зовнішньої політики, а також про поточний стан двостороннього українсько-молдовського співробітництва.

Крім того, було окреслено основні завдання, над якими працює Посольство на політичному, економічному та гуманітарному напрямі співробітництва між Україною та Молдовою.

На прохання керівників українських організацій їм було надано додаткові роз’яснення щодо стану підготовки до підписання Протоколу між Міністерством освіти і науки України та Міністерством просвіти Республіки Молдова про співробітництво у галузі освіти на 2016-2017, 2017-2018 та 2018-2019 навчальні роки, а також з окремих питань, пов‘язаних з наданням статусу закордонного українця та виготовлення відповідних посвідчень для заявників з Республіки Молдова.

Представники української громади внесли на розгляд Посольства пропозиції щодо взаємодії в реалізації і проведенні в Молдові спільних культурно-мистецьких та іміджевих заходів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.