Українські туристичні агентства та оператори беруть участь у 18-ій міжнародній туристичній виставці «Кавказький туристичний ярмарок»загрузка...
www.UkrDay.net
День Украины - обзоры главных событий и новостей.


Українські туристичні агентства та оператори беруть участь у 18-ій міжнародній туристичній виставці «Кавказький туристичний ярмарок»

Туристичні агентства та оператори зі Львова, Трускавця, Харкова беруть участь у 18-ій міжнародній туристичній виставці «Кавказький туристичний ярмарок», яка проходить 14-16 квітня у Тбілісі.

15 квітня у рамках виставки відбулась також конференція «Тбілісі Агора» (місто, яке вас любить), в якій, поряд з делегаціями Мінська, Астани, Любляни та Єревана, взяли участь делегації Львівської та Харківської міських рад – двох з чотирьох українських міст-побратимів Тбілісі.

На відкритті конференції перед її учасниками виступили Мер Тбілісі Д.Нарманія, Посол Польщі в Грузії А.Чешковські, Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Г.Назаров, радник Посольства Казахстану в Грузії Б.Уркінбаєв, голова Адміністрації Грузинського туристичного агентства Г.Чоговадзе.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

иконка
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.